Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

KOLOROWY KANION

Jest to dzieło przyrody, wydrążone niegdyś przez rzekę. Długość wąwozu wynosi ok.. 5 km, szerokość od 2 m do 10 m. Czasami możemy spotkać tu rośliny lecznicze.
Wyprawa zaczyna się ok. 07:30 od safari jeepami przez pustynię, następnie zejście do wąwozu pomiędzy górami i przejście przez kanion. Kolejną atrakcją tego dnia będzie lunch z napojami na plaży nad Zatoką Akaba. Istnieje możliwość pływania przy plaży. Wypożyczenie, maski, rurki i płetw za dodatkowa opłatą. Przejazd do miasteczka Dahab na zakupy pamiątek i powrót do Sharm el Sheikh ok. 17:00.

Cena: 40$ (poniedziałek, piątek)
Dzieci do lat 2 – gratis
Dzieci od 2 – 12 lat – 20$

Na wycieczce opieka polskojęzycznego przewodnika, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów i wygodnego obuwia. Do udziału w wycieczce wymagana wiza egipska wydawana na lotnisku po przylocie. Od maja do września w Kolorowym Kanionie temperatury sięgają 50 stopni Celsjusza– w tym terminie wycieczka organizowana jest tylko z angielskim przewodnikiem. W zamian proponujemy wycieczkę safari Abu Galum.

Coloured-Canyon-Sharm-el-Sheikh.jpg LDM Dia 9 - Colored Canyon and Mr Sheraton (51).JPG P1010592.JPG kolorowy kanion 1.jpg kolorowy kanion 2.jpg kolorowy kanion 3.jpg kolorowy kanion 4.jpg kolorowy kanion.jpg

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku