Napisz swoją opinię
Przeciągnij i upuść zdjęcie
Oceń nas!
Daria i Kondzio
z: Hurgahda
Wycieczka: Kair, Luksor, nurkowanie, super safari sahara park

Wycieczki w 100% satysfakcjonujące !

Pomimo informacji, iż nasi piloci podczas przejazdów będą porozumiewać się 'turystycznym angielskim' każdy z nich mówił po polsku.

Nie wolno dać się zwieść rezydentom tour operatorów mówiącym o 'paru dolarach oszczędności', bo w naszym przypadku na wszystkich wycieczkach zaoszczędziliśmy ok. 300$ !

No i przede wszystkim nie ma się czego bać! Sami na początku baliśmy się 'co to będzie', czy przypadkiem ta stosunkowo niska cena nie jest kosztem jakości. Jednak z całą stanowczością mogę rozwiać ewentualne wątpliwości. Od początku do końca wszystko na wysokim poziomie! A wszystko od rezerwacji po podróże odbywało się w języku polskim. No chyba, że my jesteśmy tak mało wymagający. :)

Galeria z wycieczki
Opinie
Data dodania: 10.05.2019 18:40
Aga i Piotr
z: Hurghada
Wycieczka: Luksor

Wycieczka do Luxoru super udana! Przewodnik pełny profesionalizm, ciekawie opowiadał o Egipcie. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy. Będziemy polecać Panstwa wycieczki! Z innych wycieczek skorzystamy następnym razem. Być może już na wiosnę  w przyszłym roku. 

Data dodania: 13.11.2019 12:55
Renata Spychała
z: Hurghada
Wycieczka: Karnak, Luksor, Dolina Królów, Deir el Medina, Abydos, Dendera, Orange Bay
Kolejny raz jestem zachwycona organizacją i przebiegiem wycieczek z FM Tours & Travel. Jak zwykle wszystko dopięte na tzw. ostatni guzik :) Świątynie w Abydos i Dendera wręcz powaliły mnie na kolana. Wyspa Orange ...zniewalająca. FM Tours & Travel widzimy się już niedługo na kolejnych wspaniałych wycieczkach !!! Pozdrawiam
Data dodania: 12.11.2019 18:02
Sylwia i Bartek
z: Hurghada - Sahl Hasheesh
Wycieczka: Kair autokarem, Super Safari Sahara Park, łódź Seawolf

Wybór biura FM Tours&Travel to była świetna decyzja! Skorzystaliśmy z 3 wycieczek. Organizacja na najwyższym poziomie. Kair mimo długiej podróży to była jedna z lepszych wycieczek, a piramidy zrobiły na nas ogromne wrażenie. Super Safari to świetna przygoda, wyraziliśmy zgodę na angielskojęzycznego przewodnika, bo biuro tego dnia nie gwarantowało polskojęzycznego przewodnika (a my chcieliśmy jechać akurat tego dnia), ale po dojechaniu na miejsce okazało się, że przewodnik mówi świetnie po polsku :) Małe nieporozumienie wynikło przy wycieczce na łódź Seawolf, ale nie było ono spowodowane błędem FM Tours&Travel i zostało sprawnie wyjaśnione. Naprawdę z czystym sumieniem polecam wszystkim to biuro ze względu na poziom organizacji jak i ceny. Ponieważ nasz hotel znajdował się w Sahl Hasheesh to musieliśmy płacić dodatkowo za dojazdy do Hurghady na wycieczki, ale ostatecznie w porównaniu z cenami w polskim biurze, które organizowało nam wczasy zaoszczędziliśmy prawie 500 zł, a programy wycieczek nie różniły się niczym. Polecam wszystkim przebywającym w Egipcie. Za rok planujemy wrócić na wczasy do Egiptu i na pewno wrócimy do FM Tours&Travel. Dziękujemy Państwu za Wasz profesjonalizm!

Data dodania: 01.11.2019 20:49
Anna i Piotr
z: Marsa Alam
Wycieczka: Luksor i Sataya

Było naprawdę super na obu wycieczkach! Widoki przepiękne, ekipa niesamowita, logistycznie też bardzo dobrze zorganizowane. Będziemy Państwa polecać!

Data dodania: 16.10.2019 10:08
Marcin
z: Sharm el Sheikh
Wycieczka: Jerozolima

Super! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Państwa usług, gdy będziemy w Egipcie. 

Data dodania: 12.10.2019 15:13
Justyna
z: Hurgada
Wycieczka: Luksor

Wycieczka do Luksoru 01.09.2019 r. Super organizacja wycieczki, począwszy od transferu z hotelu, aż po transfer do hotelu, my nie znaleźliśmy nic do czego można by się było przyczepić. Szczególne podziękowania dla przewodnika Ahmeda, który potrafił zaimportować swoją wiedzą, inteligencją, i kulturą osobistą i do tego był czarujący (mnie zaczarował). Wielkie ukłony za sposób przekazywania swojej wiedzy, potrafił zainteresować swoimi opowieściami nawet dziewieciolatka. Świątynia w Karnaku, Dolina Królów i Świątynia Hatszepsut są to miejsca o niepowtarzalnym i magicznym klimacie który mimo panującego tam upału pozostanie na pewno w mojej pamięci na zawsze. Z całą pewnością przy kolejnym pobycie w Egipcie skorzystamy z usług Waszego biura w kierunku Kairu. Dziękujemy.

Data dodania: 10.10.2019 16:55
Weronika & Bartosz
z: Hurghada
Wycieczka: Giftun - Orange Bay

Cudowna wycieczka i wspaniała przygoda. Niezapomniany rejs statkiem, a na nim smaczny posiłek, świeże owoce i świetna atmosfera. Orange Bay - egipskie Malediwy robią oszałamiające wrażenie! Do tej pory nie widziałam piękniejszego miejsca i tak lazurowej wody. Huśtawki, hamaki i krzesła w morzu. Można się zakochać! To miejsce, z którego przywieźliśmy przepiękne zdjęcia. W drodze powrotnej snurkowanie, przejażdżka na bananie i kanapie. Dziękujemy za tak zorganizowany dla nas dzień. Do zobaczenia w przyszłym roku ❤️

Galeria z wycieczki
Opinie Opinie Opinie Opinie Opinie Opinie
Data dodania: 04.10.2019 13:04