Zobacz galerię wycieczki

Wycieczka na plażę Paradise

1 dzień
1 miejsce
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Spędź dzień w raju!

Piękne, kolorowe rafy, piaszczysta plaże i lazurowe morze - to wszystko czeka na Ciebie podczas wycieczki na wyspę Giftun.

Proponujemy rejs łodzią na Wyspę Giftun i pobyt na prywatnej plaży zwanej PARADISE. Wycieczka zaczyna się ok. 08:00 transferem do przystani. Przed wypłynięciem w morze pobieracie sprzęt do snorkowania tzw. ABC (rurka, maska, pletwy). Osoby posiadajace własny sprzet korzystaja z niego podczas wycieczki. Na statku są rownież kamizelki ratunkowe dla dorosłych i dzieci, z których mogą korzystać osoby słabiej pływąjce. Podczas rejsu są dwa postoje w otwartym morzu przy rafach koralowych w okolicach Małego Giftunu.Dla chętnych przejażdżka na dmuchanym bananie holowanym przez motorówkę.Obiad na łodzi w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Po dopłynięciu do Giftunu schodzicie na wyspę. Korzystacie z uroków piaszczystej plaży zwanej PARADISE, na której opalacie się i pływacie. W cenie wycieczki jest również miejsce pod parasolem na plaży i mata, na której rozklada się ręcznik. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim!

Dla urozmaicenia pobytu na plaży organizowany jest pokaz folkloru egipskiego. Zobaczyć można taniec tanoura oraz taniec brzucha. 

Powrót do przystani ok godziny 17.00.

Kontakt z obsługą łodzi w języku angielskim, bardzo prostym turystycznym angielskim. 

Podczas niesprzyjających warunków na morzu, np. porywisty wiatr, silny prąd morski program wycieczki może ulec zmianie.

Kliknij i zobacz film z wycieczki!

Dlaczego ta wycieczka?

  • Raj na ziemi, rafy pełne egzotycznych ryb!!!
  • Wspaniałe widoki podczas rejsu, lazurowa woda i szansa spotkania delfinów.
  • Piękna piaszczysta i dobrze zagospodarowana plaża i parasolki z palm, pod którymi można się schronić przed nadmiarem słońca.
  • Widowiskowy pokaz folkloru egipskiego w wykonaniu lokalnych artystów.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...

Należy zabrać ze sobą

Na wycieczkę należy zabrać strój kąpielowy, ręcznik plażowy, okulary przeciwsłoneczne oraz doskonały humor.

WIĘCEJ...
Cena
30 USD
za osobę
15 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl