Napisz swoją opinię
Przeciągnij i upuść zdjęcie
Oceń nas!
Daria i Kondzio
z: Hurgahda
Wycieczka: Kair, Luksor, nurkowanie, super safari sahara park

Wycieczki w 100% satysfakcjonujące !

Pomimo informacji, iż nasi piloci podczas przejazdów będą porozumiewać się 'turystycznym angielskim' każdy z nich mówił po polsku.

Nie wolno dać się zwieść rezydentom tour operatorów mówiącym o 'paru dolarach oszczędności', bo w naszym przypadku na wszystkich wycieczkach zaoszczędziliśmy ok. 300$ !

No i przede wszystkim nie ma się czego bać! Sami na początku baliśmy się 'co to będzie', czy przypadkiem ta stosunkowo niska cena nie jest kosztem jakości. Jednak z całą stanowczością mogę rozwiać ewentualne wątpliwości. Od początku do końca wszystko na wysokim poziomie! A wszystko od rezerwacji po podróże odbywało się w języku polskim. No chyba, że my jesteśmy tak mało wymagający. :)

Galeria z wycieczki
Opinie
Data dodania: 10.05.2019 18:40
Paulina i Mateusz
z: Hurghada
Wycieczka: Kair samolotem
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za takie zaopiekowanie się nami i profesjonalizm.
Data dodania: 13.05.2021 08:47
Teresa i Michał
z: Marsa Alam
Wycieczka: Luksor 1 dzień

Wycieczka bardzo męcząca, ale warto było pojechać, bo zabytki piękne! Dziękujemy za pomoc i organizację wyjazdu.  

Data dodania: 30.04.2021 09:43
Marek
z: Hurghada
Wycieczka: 2 dni w Luksorze
jeszcze jedno - bardzo miłym akcentem było to, że w dniu wylotu zadzwoniono do mnie i zaproponowano darmowy transfer na lotnisko. Little things make difference :)
Data dodania: 17.04.2021 15:11
Marek
z: Hurghada
Wycieczka: 2 dni w Luksorze
Jestem bardzo zadowolony z wycieczki zorganizowanej we współpracy z tym biurem. Była to wyprawa jednoosobowa, z noclegiem w Luksorze oraz z lotem balonem rankiem drugiego dnia. Świetna i profesjonalna obsługa, wysoka jakość usług. Dodatkowo organizatorzy zaproponowali mi kupno za ich pośrednictwem 3 noclegów w Hurghadzie po powrocie (w Hilton Plaza), co pozwoliło mi kupić je za połowę ceny. Bardzo polecam tę firmę.
Data dodania: 17.04.2021 15:08
Krzysztof
z: Marsa Alam
Wycieczka: Luksor

Wycieczka bardzo ciekawa, zgodnie z programem. Przewodnik na duży plus, prowadzenie zwięźle i na temat. Dziękuję bardzo!

Data dodania: 02.04.2021 10:43
Joanna i Michał
z: Marsa Alam
Wycieczka: Dendera i Abydos - wycieczka prywatna

Jesteśmy zadowoleni z wycieczki. Dziękujemy bardzo! ❤

Data dodania: 09.03.2020 08:09
Marta i Ludmiła
z: Hurghada - Albatros Citadel Sahl Hasheesh
Wycieczka: Dendera i Abydos (wycieczka prywatna), Kair i Aleksandria - 2 dni, Klasztory koptyjskie św. Antoniego i Pawła (wycieczka prywatna)

Wycieczki nam się podobały. Jesteśmy zadowolone i szczęślwe, że udało nam się zobaczyć tyle miejsc w tak krótkim czasie. Dobra organizaca, przewodnicy bardzo dobrzy, cały personel bardzo profesjonalny i życzliwy, a kierowca z którym byłyśmy w Aleksandrii i wracałyśmy do Hurghady to mistrzostwo świata!

Bardzo dziękujemy i będziemy polecać państwa biuro naszym znajomym.

Data dodania: 08.03.2020 13:06