Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ Z TABY – PODRÓŻĄ TWOJEGO ŻYCIA!

Wyjazd z Taby w sobotę wieczorem (23:30). Transfer do egipsko-izraelska granicy i przekroczenie granicy Taba-Eliat. Zmiana autobusu na izraelski. Przejazd do Jerozolimy – przejście Drogą Krzyżową aż do Bazyliki Grobu Pańskiego, a następnie do Ściany Płaczu. Przejazd na Górę Oliwną, skąd można podziwiać panoramę Jerozolimy, a następnie na górę Syjon. Przejazd do Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego – miejsce gdzie narodził się Jezus. Wizyta w sklepie z dewocjonaliami, czas wolny na zakupy pamiątek i na obiad (napoje dodatkowo płatne). Przejazd do Morza Martwego – możliwość kąpieli oraz dokonania zakupów kosmetyków z minerałami Morza Martwego. Droga powrotna do granicy z Egiptem (ok. 310 km), przejazd do Taby (powrót ok. 22:00).

Cena 100$/os. ( sobota w nocy )
Dzieci od 2 do 12 lat – 100$/os.
Dzieci do lat 2 – gratis.

Kolejność zwiedzania punktów programu może ulec zmianie.
Cena obejmuje izraelski podatek graniczny oraz polskiego przewodnika w Jerozolimie . Cena nie obejmuje napiwków (2$ na osobę po izraelskiej stronie, dla przewodnika i kierowcy oraz 1$ na osobę dla egipskiego kierowcy).

Uwagi:
- Od listopada do lutego kąpiel w Morzu Martwym jest uzależniona od warunków pogodowych.
- Na wycieczkę należy koniecznie zabrać paszport oraz odebrać z recepcji pakiet śniadaniowy ( suchy prowiant należy zamówić samodzielnie w recepcji w porze kolacji).
- Radzimy zabrać: ręcznik, strój kąpielowy/kąpielówki i wygodne buty.
- W miejscach kultu religijnego obowiązuje stosowny ubiór (zakryte ramiona, kolana).
- Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie. W ramach wycieczki do Jerozolimy płatna wiza egipska zakupiona na lotnisku ( za 25 USD) jest bezpłatnie przedłużana i nie traci ważności.

Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem Taba - Jerozolima i Betlejem

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku