Zobacz galerię wycieczki

Lot spadochronem holowanym za motorówką (parasailing)

1 dzień
1 miejsce
Dostępność 30
100% bezpieczeństwa

Opis

Weź głęboki wdech, wznieś się w górę i poczuj się wolny, jak ptak!

To możliwe, ponieważ będąc na wakacjach w Hurghadzie, masz niepowtarzalną okazję polecieć spadochronem ciągnietym przez łódź motorową. Niesamowite wrażenia i piękne widoki na wyciągnięcie ręki. Nie przegap okazji!

Parasailing to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń jakie dostępne są jedynie dla wąskiego grona spadochroniarzy i lotniarzy. Atrakcja ta polega na holowaniu za motorówką spadochronu z podwieszonym pod nim pasażerem.

Proponujemy ok. 5-7 minutowy lot spadochronem holowanym przez motorówkę. Lecicie Państwo sami lub z osoba towarzyszącą, przy czym całkowita waga dwóch osób nie może przekroczyć 150kg. Wycieczka odbywa się codziennie z wyjątkiem dni bezwietrznych. Aby wziąć udział w wycieczce niezbędna jest podstawowa umiejętność pływania. Na wycieczkę należy zabrać kostium kąpielowy i ręcznik.
Parasailing jest bezpieczny i przeznaczone dla wszystkich, nawet małych dzieci, które mogą lecieć razem z jednym z rodziców.

Dwie osoby na spadochronie - 45$

Dlaczego ta wycieczka?

  • Niesamowite wrażenia i widoki na Morze Czerwone.
  • Wystarczy podstawowa umiejętnośc pływania.
  • Można lecieć z drugą osobą - partnerem lub dzieckiem. Latają już 7-latki.
  • Za niewieka opłatą można zabrać osobę towarzyszącą, która nie bedzie lecieć spadochronem, ale z brzegu będzie obserwować lot i robić zdjęcia.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...
Cena
25 USD
za osobę
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl