Zobacz galerię wycieczki

Sharm el Naga - park koralowy

1 dzień
1 miejsce
Wiek 10+
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Sharm El Naga jest cudowna! To wspaniałe miejsce na sesję zdjęciową. Tylko pustynia, plaża i zatoka. Ale to co znajduje się pod wodą naprawdę zapiera dech w piersiach. Dosłownie podwodny raj! Sharm El Naga to podwodny przepiękny park koralowy znajdujący się w okolicach Hurghady. Wycieczkę do tego miejsca polecamy wszystkim miłośnikom snorkelingu oraz rodzinom z dziećmi! Już na głębokości już 1 m zaczynają się wspaniałe rafy koralowe z ogromna ilością egzotycznych ryb, które dosłownie jedzą z ręki.

Wycieczka zaczyna się ok. 08:30 w zależności od lokalizacji hotelu. Transfer mikrobusem do rezerwatu, który znajduje się ok. 50 km na południe od Hurghady.  Po przybyciu na miejsce otrzymujecie ręcznik kąpielowy oraz sprzęt do snorklingu, tzw. ABC (maska, rurka i płetwy). W Sharm El Nadze plażowanie i nurkowanie powierzchniowe z plaży z przewodnikiem. Do dyspozycji uczestników wycieczki są parasole, wiatrochrony z wikliny, leżaki z materacami, basen, mały plac zabaw dla dzieci oraz bar i restauracja.

Ok. godz. 13:00 jest obiad w formie szwedzkiego stołu.

Osoby posiadające uprawnienia nurkowe mogą za dodatkową opłatą wypożyczyć sprzęt i nurkować z akwalungiem. Powrót do hotelu ok. 17:00. 

Kontakt z obsługą wycieczki w języku angielskim, bardzo prostym turystycznym angielskim.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Najlepsze miejsce na snorkeling w regionie Hurghady.
  • Krystalicznie czysta woda i położona niedaleko brzegu piękna rafa koralowa oraz móstwo egzotycznych ryb.
  • Cisza i spokój, brak tłumów.
  • Można tam spędzić przyjemnie dzień bez potrzeby wypływania statkiem.
Cena
38 USD
za osobę dorosłą
20 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Wtorek
Piątek
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 egiptwakacje@wp.pl