Zobacz galerię wycieczki

Wycieczka do parku koralowego Sharm el Naga

1 dzień
1 miejsce
Wiek 10+
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Sharm El Naga jest cudowna! To wspaniałe miejsce na sesję zdjęciową. Tylko pustynia, plaża i zatoka. Ale to co znajduje się pod wodą naprawdę zapiera dech w piersiach. Dosłownie podwodny raj! Sharm El Naga to podwodny przepiękny park koralowy znajdujący się w okolicach Hurghady. Wycieczkę do tego miejsca polecamy wszystkim miłośnikom snorkelingu oraz rodzinom z dziećmi! Już na głębokości już 1 m zaczynają się wspaniałe rafy koralowe z ogromna ilością egzotycznych ryb, które dosłownie jedzą z ręki.

Wycieczka zaczyna się ok. 08:30 w zależności od lokalizacji hotelu. Transfer mikrobusem do rezerwatu, który znajduje się ok. 40 km na południe od Hurghady i 18km przed Safagą. Po przybyciu na miejsce otrzymujecie ręcznik kąpielowy oraz sprzęt do snorklingu, tzw. ABC (maska, rurka i płetwy). W Sharm El Nadze plażowanie i nurkowanie powierzchniowe z plaży z przewodnikiem. Do dyspozycji uczestników wycieczki są parasole, wiatrochrony z wikliny, leżaki z materacami, basen, mały plac zabaw dla dzieci oraz bar i restauracja.

Ok. godz. 13:00 jest obiad w formie szwedzkiego stołu.

Osoby posiadające uprawnienia nurkowe mogą za dodatkową opłatą wypożyczyć sprzęt i nurkować z akwalungiem. Powrót do hotelu ok. 17:00. 

Kontakt z obsługą wycieczki w języku angielskim, bardzo prostym turystycznym angielskim.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Najlepsze miejsce na snorkeling w regionie Hurghady.
  • Krystalicznie czysta i ciepła woda w zatoce.
  • Łagodne zejście do morza.
  • Położona niedaleko brzegu piękna, żywa rafa koralowa oraz móstwo egzotycznych ryb.
  • Cisza i spokój. Brak tłumów. Wspaniałe warunki do relaksu i wypoczynku.
  • Można tam spędzić bardzo przyjemnie dzień bez potrzeby wypływania statkiem .

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ DO SHARM EL NAGI?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...
Cena
46 USD
za osobę
25 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl