Zobacz galerię wycieczki

Ranne quad safari

1 dzień
1 miejsce
Wiek 16+
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Propozycja dla osób, które są wyłącznie zainteresowane jazda na quadach po pustyni. Piaski, pustynia, góry, karawana quadów, szybka jazda. Szalony wyścig na czterokołowcach. Piasek, pył wdzierający się wszędzie. Niezapomniane chwile spędzone w Egipcie!
Quad safari rider to 3h jazdy na quadach w godzinach przedpołudniowych pomiędzy górami Morza Czerwonego. W programie półgodzinny odpoczynek w wiosce beduińskiej. W cenie beduińska herbata i jazda na wielbłądzie.

Nie zwiedza się wioski beduińskiej z przewodnikiem. Tylko popołudniowe quad safari z Hurghady pozwala na spacer po wiosce beduińskiej i obejrzenie jej z opiekunem. 

Wycieczka rozpoczyna się po śniadaniu ok. godz. 8.30 – 09.00 i trwa do ok. 12:30.

35$ -  dwie osoby na jednym quadzie. Przy czym waga dwóch osób nie może przekroczyć 140kg.

Wycieczka odbywa się z angielskojęzycznym opiekunem.

Kliknij i zobacz film z wycieczki.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Spędź przedpołudnie na eskscytujacej jeździe quadem po pustyni w Hurghadzie, a resztę dnia wykorzystaj na inne zajęcia.
  • Dynamiczna jazda quadem, piękne pustynne krajobrazy i dużo wspaniałej zabawy.
  • Krótka przejażdżka na wielbłądzie i aromatyczna beduińska herbata

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą).

WIĘCEJ...
Cena
25 USD
za osobę
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl