Zobacz galerię wycieczki

Wycieczka do raju - łodzią na wyspę Paradise

1 dzień
1 miejsce
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Rejs łodzią na Wyspę Giftun i pobyt na prywatnej plaży PARADISE. Wycieczka zaczyna się ok. 08:00 transferem do przystani. Przed wypłynięciem w morze pobieracie sprzęt do snorkowania tzw. ABC (rurka, maska, pletwy). Na statku są rownież kamizelki ratunkowe dla dorosłych i dzieci, z których mogą korzystać osoby słabiej pływąjce. Podczas rejsu jest jeden postój w otwartym morzu przy rafach koralowych w okolicach Małego Giftunu. Po dopłynięciu do Giftunu schodzicie na wyspę. Korzystacie z uroków piaszczystej plaży zwanej PARADISE, na której opalacie się i pływacie. W cenie wycieczki jest również miejsce pod parasolem na plaży i mata, na której rozklada się ręcznik. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim! Lunch w restauracji na wyspie w formie bufetu oraz 1 napój gazowany i 1 woda mineralna na osobę. Powrót do przystani ok godziny 17.00. Kontakt z obsługą łodzi w języku angielskim, bardzo prostym turystycznym angielskim.

Podczas niesprzyjających warunków na morzu, np. porywisty wiatr, silny prąd morski program wycieczki może ulec zmianie.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Raj na ziemi, rafy pełne egzotycznych ryb!!!
  • Wspaniałe widoki podczas rejsu, lazurowa woda i szansa spotkania delfinów.
  • Piękna piaszczysta i dobrze zagospodarowana plaża i parasolki z palm, pod którymi można się schronić przed nadmiarem słońca.

Informacje przed wycieczką

Na wycieczkę należy zabrać: ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, okulary słoneczne, kapelusz lub czapkę albo chustę, wodę butelkowaną oraz dobry humor. 

WIĘCEJ...
Cena
35 USD
za osobę dorosłą
18 USD
za dziecko
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 egiptwakacje@wp.pl