Zobacz galerię wycieczki

Nurkowanie z akwalungiem

1 dzień
2 miejsca
Wiek 10+
Dostępność 30
100% bezpieczeństwa

Opis

Czy jest możliwe nurkowanie bez kursu tylko po to by dowiedzieć się jak to jest i sprawdzić czy ten sport spodoba ci się? Tak! Zapraszamy na nurkowanie “intro”, przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały z akwalungiem.
Schodzi się pod wodę za rękę z instruktorem nurkowania, który robi za ciebie dosłownie wszystko. Zanurza cię i wynurza oraz kieruje całym nurkowaniem. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie z automatu, który przez cały czas podaje ci powietrze i delikatne poruszanie płetwami. Aby nurkować nie trzeba umieć pływać! Ważny jest jednak stan zdrowia, przede wszystkim górnych dróg oddechowych. Osoby chorujące na astmę, mające niedrożne zatoki, uskarżające się na problemy z uszami, a także kobiety w ciąży nie powinny nurkować. Stan po spożyciu alkoholu i narkotyków również uniemożliwia nurkowanie. Nurkowanie turystyczne intro jest bezpieczne i przeznaczone dla wszystkich, nawet dzieci, które mogą nurkować od 10 roku życia.

Wyjazd z hotelu ok. 08.00. Rejs morski . Instruktaż w języku polskim. Nurkowanie z łodzi. Dwa zejścia pod wodę (w akwalungu) z instruktorem za rękę. Jedno nurkowanie trwa ok.15-20 min. Napoje i lunch w cenie wycieczki. Powrót do hotelu. Zdjęcia z nurkowania są dodatkowo płatne – ok. 30 euro. Osoba towarzysząca nienurkująca – 45$
Dzieci mogą nurkować od 10 lat. Cena za nurkowanie wynosi wówczas tyle samo, co za osobę dorosłą.

Istnieje możliwość nurkowania z plaży, np. Abu Dabbab. Cena za osobę dorosłą (2 nurkowania 60 $), cena nie obejmuje obiadu. Osoba towarzysząca 35 $.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Zobaczysz piękne rafy koralowe i egzotyczne ryby z zupełnie innej perspektywy.
  • Niesamowite wrażenia i przepiękne podwodne krajobrazy.
  • Bardzo dobra widoczność pod wodą.
  • Ciepłe wody Morza Czerwonego.
Cena
85 USD
za osobę
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 egiptwakacje@wp.pl