Zobacz galerię wycieczki

Nurkowanie turystyczne dla amatorów w Hurghadzie

1 dzień
2 miejsca
Wiek 10+
Dostępność 40
100% bezpieczeństwa

Opis

Czy jest możliwe nurkowanie bez kursu tylko po to by dowiedzieć się jak to jest i sprawdzić czy ten sport spodoba ci się? Tak! Zapraszamy na nurkowanie okreslane jako “intro dive”, przeznaczone dla amatorów czyli osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały z akwalungiem.
Schodzi się pod wodę za rękę z instruktorem nurkowania, który robi za ciebie dosłownie wszystko. Zanurza cię i wynurza oraz kieruje całym nurkowaniem. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie z automatu, który przez cały czas podaje ci powietrze i delikatne poruszanie płetwami. Aby nurkować nie trzeba umieć pływać! Ważny jest jednak stan zdrowia, przede wszystkim górnych dróg oddechowych. Osoby chorujące na astmę, mające niedrożne zatoki, uskarżające się na problemy z uszami, a także kobiety w ciąży nie powinny nurkować. Stan po spożyciu alkoholu i narkotyków również uniemożliwia nurkowanie. Nurkowanie turystyczne intro jest bezpieczne i przeznaczone dla wszystkich, nawet dzieci, które mogą nurkować od 10 roku życia.

Program wycieczki obejmuje dwa nurkowania za rękę z instruktorem, po 15-20 minut każde. Podczas rejsu do pierwszego miejsca nurkowania odbywa się instruktaż w języku polskim (organizatorem nurkowania jest polskie centrum nurkowe). Zostajecie poinformowani jak oddychać i poruszać się pod wodą oraz jak komunikować się za pomocą rąk z instruktorem. W przerwie między nurkowaniami jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz zimny napój. Przez cały czas gdy nie nurkujecie możecie pływać z maską i rurką oraz w płetwach. Wycieczka trwa od ok. 8:00 do 16:30. Nurkowanie odbywa się na głębokości 5-6 m, a czasami płycej.

Zdjęcia z nurkowania są dodatkowo płatne – ok. 50$ od 1 osoby i 60$ za 2 osoby (ceny orientacyjne)

Na nurkowanie można zabrać osobę towarzyszącą, która nie bedzie nurkować. Osoba ta może pływać z łodzi (sprzęt do snorkelingu jest dostępny na łodzi) i opalać się.  Cena za osobę towarzysząca wynosi  35$

Kliknij i zobacz film z wycieczki.

Dlaczego ta wycieczka?

  • Zobaczysz piękne rafy koralowe i egzotyczne ryby z zupełnie innej perspektywy.
  • Niesamowite wrażenia i przepiękne podwodne krajobrazy.
  • Bardzo dobra widoczność pod wodą.
  • Ciepłe wody Morza Czerwonego.
  • Na nurkowanie można zabrać osobę towarzyszącą, która nie będzie nurkować.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ NURKOWANIE DLA AMATORÓW W HURGHADZIE?


Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp lub Viber ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju, liczbą osób zainteresowanych nurkowaniem w Hurghadzie i terminem nurkowania.  

WIĘCEJ...
Cena
45 USD
za osobę
45 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl