Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Pakiety nurkowe

Dla osób posiadających uprawnienia proponujemy pakiety nurkowe. Pakiet nurkowy składa się z wybranej przez Ciebie ilości dni. Nasza baza nurkowa znajduje się na plaży Abu Dabbab. Aby nie tracić czasu na na przejazdy i płacić dodatkowo za transfer proponujemy wykupić pobyt w hotelu Hilton Nubian Resort lub El Malikia Abu Dabbab albo innym hotelu znajdującycm się w pobliżu.

Profesjonalnym nurkom proponujemy następujące pakiety nurkowe.
Pakiet 5-dniowy (10 nurkowań). Nurkowanie z przewodnikiem z plaży Abu Dabbab do głębokości zgodnej z Twoimi uprawnieniami. Cena 240$.
Pakiet 4-dniowy (8 nurkowań) Nurkowanie z przewodnikiem z plaży Abu Dabbab do głębokości zgodnej z Twoimi uprawnieniami. Cena 200$
Pakiet 3-dniowy (6 nurkowań). Nurkowanie z przewodnikiem z plaży Abu Dabbab do głębokości zgodnej z Twoimi uprawnieniami. Cena 160$

Wypożyczenie pełnego sprzętu nurkowego 22$ za dzień. Wypłynięcie łodzią na nurkowanie dodatkowo 30$ za osobę. Wypłynięcie łodzią (Elphistone lub Dolphin House ) dodatkowo 45$ za osobę. Podczas rejsu obiad i napój.
Osoba towarzysząca nienurkująca na plaży Abu Dabbab – 35$
Osoba towarzysząca nienurkująca na łodzi – 45$

DSC_0256.JPG r.jpg diving_trip_egypt03.jpg

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Egipt Po Polsku