Zobacz galerię wycieczki

Łódź podwodna Sindbad

1 dzień
1 miejsce
Wiek 5+
Dostępność 30
100% bezpieczeństwa

Opis

Kto z nas w dziecieństwie nie marzył albo do tej pory marzy, aby popłynąć prawdziwą łodzią podwodną?!

W Hurghadzie jest taka możliwość!

Spraw frajdę dzieciom, a sobie przyjemność i wybierz się w podwodny rejs. Ponad 20 metrów pod wodą! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

Rejs łodzią podwodną Sindbad to wspaniała wycieczka dla rodzin z dziećmi jak i dla osób, które nie potrafią pływać. Cała wycieczka trwa z transferem ok. 2,5-3h. Samą łodzią podwodną płynie się ponad 45 minut.

Do portu udajemy się mikrobusem, a następnie płyniemy statkiem do platformy, z której schodzimy do łodzi podwodnej. Łódź zanurza się na głębokość ponad 20 m. To na pewno będą niezapominane chwile dla naszych pociech. Na zewnątrz łodzi podwodnej Sindbad pływa nurek, który karmi ryby, aby zwabić je w pobliże łodzi. Dzięki temu podziwiamy różnobarwne ryby występujące jedynie w Morzu Czerwonym. Wycieczka łodzią podwodną w Egipcie gwarantuje niesamowite wrażenia i wspaniałe wspomnienia. Nie przegap tej okazji, gdy będziesz na wakacjach w Hurghadzie. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów swój podwodny rejs łodzią podwodną!

ZOBACZ FILM Z WYCIECZKI ŁODZIĄ PODWODNĄ W HURGHADZIE!

Dlaczego ta wycieczka?

  • Jedyna turystyczna łódź podwodna w Afryce Północnej!
  • Niesamowite wrażenia i widoki!
  • Prawie godzina 25 m pod wodą w prawdziwej łodzi podwodnej!
  • Przyjemne komfortowe, klimatyzowane wnętrze.
  • Doskonała widoczność dzięki dużym okrągłym oknom.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...
Cena
45 USD
za osobę
26 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl