Zobacz galerię wycieczki

Jungle Aquapark

1 dzień
1 miejsce
Dostępność 50
100% bezpieczeństwa

Opis

Jak wakacje to zabawa na całego! 
Będziesz przebywać z rodziną lub przyjaciółmi w Hurghadzie? W takim razie nie może Cię zabraknąć w aqua parku! “Crazy water” jest doskonałym odświeżeniem po wyprawach pustynnych. Wodospady, zjeżdżalnie, fontanny i baseny chłodzą po wycieczkach do Kairu i Luksoru. Aquapark to wspaniałe orzeźwienie, gdy jest Ci gorąco!!!
Wycieczka do aquaparku jest organizowana codziennie. Wyjeżdżacie z hotelu po śniadaniu ok. godz. 09:30. Przyjeżdżacie do nowoczesnego parku rozrywki wodnej wyposażonego w 35 zjeżdżalni i 30 basenów usytuowanych w tropikalnym otoczeniu. Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa atrakcji wodnych. Jest to fantastyczne miejsce dla dorosłych i dzieci! Przez cały pobyt na terenie aqua parku posiadacie opcje all inclusive ( obiad od 12:30 do 14:30, napoje zimne i gorące bez alkoholu). Powrót do hotelu ok. 17:00. Należy zabrać ręczniki kąpielowe.

Kliknij i zobacz film z wycieczki!

Dlaczego ta wycieczka?

  • Spędź dzień w najlepszym aquaparku w Hurghadzie! Fantastyczna zabawa gwarantowana!
  • Wspaniałe miejsce dla dorosłych i dzieci.
  • Wypoczynek pośród mnóstwa atrakcji wodnych - 35 zjeżdżalni i 30 basnów.
  • Duża dawka adrenaliny i emocji.
  • Cudowny czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi lub partnerem.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...
Cena
38 USD
za osobę
22 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl