Zobacz galerię wycieczki

Wielkie Akwarium Hurghada

1 dzień
1 miejsce
Dostępność 50
100% bezpieczeństwa

Opis

Jeśli nie chcecie zanurzać się w wodzie lub macie małe dzieci, a  marzy się wam, aby zobaczyć cudowny podwodny świat Morza Czerwonego i nie tylko, zapraszamy do Grand Aquarium w Hurghadzie.

Wielkie Akwarium zostało otwarte w 2015r. Obiekt ten jest podzielony na kilka części: lasy tropikalne, mini zoo, akwarium ze zwierzętami słodkowodnymi, akwarium ze zwierzętami słonowodnymi oraz wystawę skamieniałości. Mieści się w nim ponad 100 zwierząt, reprezentujących 1200 gatunków, z których wszystkie znajdują się na 3500 m3 z wodą.
Podczas 1.5 godzinnej wycieczki zachwyci was orgomna ilość wyjątkowych okazów flory i fauny, tunele którymi przechodzi się pod woda, a nad głowami pływają gromne płaszczki. Jest to okazja do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć! Spotkać tu możną rekiny, żółwie, ośmiornice, płaszczki a nawet mniejsze ryby, takie jak błazenki! Zwiedzanie akwarium odbywa się od godz. 11 do 17.

Zastrzyk adrenaliny jest dla Ciebie ciekawą formą odskoczni od codzienności bądź po prostu lubisz nietypowe formy rozrywki? W takim razie mamy coś dla Ciebie! 
Nurkowanie… z rekinami, płaszczkami oraz żółwiami! Brzmi ekstremalnie? 
Ta nietypowa atrakcja czeka na Ciebie w Grand Aquarium w Hurghadzie. Gotowy/wa na wyzwanie? Doświadczenie  to kosztuje 130 USD za osobę i trwa pół godziny. Pływanie musi być zarezerwowane minimum 24 godziny wcześniej. 

Dlaczego ta wycieczka?

  • Grand Aquarium to okno na magniczy, kolorowy podwodny świat! Wrażenia niezapomniane. Dorośli mają frajdę nie mniejszą niż dzieci.
  • Suchą stopą bez konieczności zanurzania się w wodzie zobaczycie prawie wszystko to, co znajduje się w Morzu Czerwonym.
  • Nieskończony błękit, szum wody i delikatnie sunące stworzenia morskie, które zdają się żyć w morskim raju. Aż chce się zanurzyć w tę głębię razem z nimi.
  • Akwarium jest wspaniałym miejscem, aby się odstresować. Możesz siedzieć i patrzeć na nieskończony błękit, obserwując piękne morskie życie.

Informacje przed wycieczką

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ?

Zainteresowanych zakupem wycieczki prosimy aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali do nas wiadomość na WhatsApp, Viber lub Messenger, ewentualnie tradycyjnego sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i dokonamy rezerwacji wycieczek. 

Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji hotelowej rozmowę na nr tel. 01149 582 445 (za niewielką opłatą). 

WIĘCEJ...

Opłaty za dzieci

Dzieci do lat trzech - gratis. Dzieci od 3 do 10 lat - 20$. Dzieci powyżej 10 lat - opłata 100%.

WIĘCEJ...
Cena
40 USD
za osobę
20 USD
za dziecko do 12 lat
Terminy wycieczek
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
+20 114 958 24 45 kontakt@egipt-wakacje.pl