Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Quad safari

Safari na quadach to niesamowita przygoda dla wszystkich. Zapierające dech w piersiach widoki pustyni i gór Synaju oraz możliwość obcowania z dziewiczą naturą z dala od cywilizacji, to gwarancja niezapomnianych wrażeń. W programie wycieczki przewidziano wizytę w wiosce beduińskiej oraz przystanki, podczas których uczestnicy mogą zrobić sobie unikalne pamiątkowe zdjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy quady zarówno jedno jak i dwuosobowe. Pojazdy są bardzo proste w prowadzeniu ( gaz i hamulec w kierownicy).

Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu na pustynię z indywidualnym przewodnikiem, a tym samym szansa na bardziej kameralną wycieczkę tylko w gronie rodziny i znajomych.

Cena: 30$ (codziennie)
Przejazd przez pustynię na czterokołowych motocyklach (quadach) do wioski beduińskiej (ok. 45 min w jedną stronę). Czas trwania wycieczki ok. 2,5 godz.
2 osoby na quadzie – 40 USD.
Angielskojęzyczny opiekun. Wyjazd z hotelu ok. 14:30.

Prywatna wycieczka quadami z indywidualnym opiekunem dla dowolnej liczby osób: koszt 35 USD za quada.
Quady i wielbłądy razem: 35 USD (1 quad, 1 wielbłąd), 55 USD (1 quad dwuosobowy, 2 wielbłądy)

quady2.JPG klady 2.JPG klady.JPG klady1.JPG 047Sand Buggy.JPG 062Sand Buggy.JPG 091Sand Buggy.JPG 093Sand Buggy.JPG 101Bedouin Star Gazing.JPG

 

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku