Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Wyspa Tiran

Wyprawa statkiem w okolice międzynarodowej bazy wojskowej w pobliżu Sharm El Sheikh, która ustanowiona została na największej wyspie na południowym krańcu półwyspu, gdzie stykają się głębokie i chłodne wody Zatoki Akaba oraz płytkie nurty Kanału Sueskiego. Oglądanie podwodnych skarbów Morza Czerwonego: rafy koralowej, różnorodnych ryb, ale również wraków rozbitych statków, ponieważ tędy wiedzie szlak morski z Izraela i Jordanii. Na głębszych wodach wokół Sharm można też spotkać rodziny delfinów.
W programie 3 przystanki na snorkeling z maską i płetwami. Lunch i napoje w cenie. Cena nie zawiera wypożyczenia masek i płetw do snorkelingu.
Wyjazd ok 8:00, powrót ok 17:00.

Codziennie – 30$
Dzieci do lat 2 -gratis.
Dzieci od 2 do 12 lat – 15$

115Tiran Island.JPG 121Tiran Island.JPG 127Tiran Island.JPG 131Tiran Island.JPG 164Tiran Island.JPG 170Tiran Island.JPG 171Tiran Island.JPG 183Tiran Island.JPG 172Tiran Island.JPG

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku