Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Seascope – Łódź podwodna

Wycieczka odbywa się codziennie. 1,5 godzinny rejs po Morzu Czerwonym, specjalnie przystosowaną łodzią, podczas której można podziwiać przepiękną faunę i florę morską, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Kadłub łodzi jest zanurzony w morzu na ok. 4 m. Rejs łodzią polega na oglądaniu w panoramicznych, przeszklonych burtach podwodnego świata „na sucho”. Idealna wyprawa dla rodzin z dziećmi i osób niepływających.

Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.
Cena: 42$ (codziennie)
Dzieci do 2 lat – gratis
Dzieci od do 12 lat – 21$

Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope Sharm el Sheikh - Seascope

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku