Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Delfinarium

Występy delfinów to godzina świetnej zabawy, nie tylko dla odwiedzających, ale także dla samych delfinów. Delfiny podczas pokazu udowadniają, że są nie tylko inteligentnymi ssakami, ale także wszechstronnie uzdolnionymi artystami! Tańczą, śpiewają, malują… Bawią się świetnie, jednocześnie bawiąc zachwyconych turystów. Pokaz pozostaje na długo w pamięci tych, którzy mają rzadką okazję obejrzenia tego, co te przepiękne i zdolne zwierzęta potrafią zaprezentować. Największą ich wartością jest umiejętność czerpania radości z życia i to w jak cudowny sposób dzielą się tą radością z ludźmi.

Program: wyjazd z hotelu około godz. 14- początek pokazu o godz. 15. Czas trwania show około godziny. Czas na zakupy. Powrót do hotelu około godz. 17

Uwagi: Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie.

Cena: 25$ (codziennie oprócz niedzieli )
Dzieci do lat 2 – gratis.
Dzieci do 10 lat – 15$.

Sharm el Sheikh delfinarium.JPG delfinariuym.JPG delfinarium sh.1.JPG delfinarium sh.2.JPG delfinarium sh.3.JPG delfinarium sh.JPG delfinarium4.JPG delfinrium sh.JPG

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Pogoda
Inne Wycieczki z tej kategorii
Skontaktuj się z nami
[contact-form-7 id="231" title="Formularz 1"]
Egipt Po Polsku