Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Abu Dabbab Moto Marine Quad Safari

Wycieczka, podczas której można połączyć jazdę na quadach po pustyni i pływanie w Zatoce Żółwi. Safari rozpoczyna się ok. 09:30. Z hotelu wyruszamy mikrobusem do ośrodka organizującego pustynne safari. Przesiadka na quady – czterokołowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia. Dzieci poniżej 16 roku życia jadą na quadzie z osobą dorosłą. Przejazd quadami (45min.) do najsłynniejszej zatoki w rejonie Marsa Alam – Abu Dabbab, zwanej również domem żółwi. Pobyt na plaży ok. trzy godziny. Dwugodzinne snorkowanie pod opieką przewodnika. Podziwianie fantastycznego podwodnego świata Morza Czerwonego. Oprócz raf koralowych można tu zobaczyć żółwie i krowy morskie. Czerdziestopięiciominutowa jazda quadami do ośrodka na pustyni. Planowany powrót do hotelu około 13:30. Kontakt z obsługą safari w języku angielskim, bardzo prostym turystycznym angielskim.

Cena: 43$ za quada, dwie osoby na jednym quadzie – 66$ (codziennie)

Cena zawiera: butelkę wody mineralnej, wstęp do Parku Narodowego Abou Dabbab – 9$, angielskojęzycznego opiekuna.
Cena nie zawiera sprzętu do snorkowania,

DSC00536.jpg P1010011.JPG P1010023.JPG

Marsa Alam 2.jpg Marsa Alam 8.jpg Marsa Alam1.jpg Marsa Alam 5.jpg Marsa Alam 7.jpg Marsa Alam.jpg Marsa Alam 4.jpg photo (10).JPG Marsa Alam 3.jpg

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Egipt Po Polsku