Najwspanialsze, najciekawsze i najtańsze wycieczki fakultatywne w Egipcie

Hurghada

Safaga, El Gouna, Makadi Bay, Soma Bay, Sahl Hasheeh

Marsa Alam

Kurort nad Morzem Czerwonym położony na południu Egiptu

Sharm el Sheikh

Miasto na półwyspie Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego

Taba

Miasto beduińskie w Egipcie, w północnej części Zatoki Akaba

Kursy nurkowe PADI

Chcecie rozpocząć swoją prawdziwą przygodę z nurkowaniem? Marzy Wam się coś więcej niż INTRO? A może chcecie poszerzyć swoje umiejętności nurkowe? Zapraszamy na kursy! Podczas kursu krok po kroku będzie zdobywać potrzebną wiedzę! Bezpiecznie i z przyjemnością zanurzycie się w “wielki błękit”. Jako nurkowie z międzynarodowymi uprawnieniami będzie mogli podróżować po całym świecie i nurkować!

Podstawowy kurs PADI OWD (I) składa się z części teoretycznej, zajęć basenowych i nurkowań na wodach otwartych (w morzu Czerwonym). Zajęcia basenowe prowadzone są na plaży lub w płytkiej lagunie na rafie, gdzie opanuje się podstawowe umiejętności nurkowe. Cały kurs trwa 4 dni i w tym czasie, pod nadzorem instruktora zdobywa się wiedzę teoretyczną i praktyczną o nurkowaniu.
Kursy prowadzone są w małych grupach.

Kurs prowadzą polscy instruktorzy według standardów i zgodnie z programem PADI.

Cena 250$ za os.+ 50euro (materiały teoretyczne w języku polski i certyfikat PADI)
Cena obejmuje transfer hotel – port – hotel (dotyczy tylko hoteli położonych na terenie Hurghady, za transfer z el Gouny, Sahl Haseesh, Makadi Bay czy Soma Bay naliczamy dodatkową opłatę), sprzęt, materiały teoretyczne PADI i certyfikat PADI.

Aby uzyskać informacje na temat innych kursów nurkowych napiszcie do nas e-mail: egiptwakacje@wp.pl

kurs3.jpg Kurs nurkowania PADI Open Water Diver OWD.jpg PADI OWD.jpg

Jak rezerwować?
Wszystkich zainteresowanych wycieczkami prosimy, aby po zakwaterowaniu w hotelu wysłali sms na nr tel. +20 1149 582 445 z nazwą hotelu, numerem pokoju oraz godziną, o której mamy zadzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie w hotelu lub dokonamy rezerwacji wycieczek. Gdyby nie można było wysłać smsa lub jeśli w ciagu 10 minut my nie odpiszemy na smsa wysłanego przez Państwa, to znak, ze sms do nas nie dotarł. Prosimy wówczas zamowić w recepcji rozmowę na nr tel. 01149 582 445. Rozmowy lokalne są w Egipcie bardzo tanie.
Egipt Po Polsku