Opinie

Witam Miałam przyjemność uczestniczyć w wycieczce Rejs po Nilu, którą organizowało od A do Z państwa biuro. Jestem pod wrażeniem całej organizacji i profesjonalizmu . Wszystko było na najwyższym poziome . Od tej pory będę korzystać tylko z państwa biura i wszystkim znajomym będę polecać FM Tours&Travel. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia na państwa wycieczkach :)
Renata Spychała
Wycieczka z przewodnikiem Ahmedem to mistrzostwo świata! Facet ma taką wiedzę zarówno o starożytnym jak i nowożytnym Egipcie że aż ciężko uwierzyć. Oprócz Egiptu jest obeznany z sytuacją na całym świecie dzięki czemu wycieczka z nim to na prawdę niezapomniane przeżycie. Złoty człowiek !
Max
Dzięki FM TOURS & TRAVEL przeżyliśmy niesamowitą przygodę na zorganizowanym rejsie po Nilu. Niezwykle bogaty program, urocze zakątki i wspaniałe zabytki. Prawdziwie magiczny czas. Wszystko dopiete na ostatni guzik. Ogromna wiedza przewodnika i dbałość o każdy szczegół sprawiły że nie zapomnę tej przygody do końca życia :-) Raz jeszcze dziękuję za tak fantastyczną podróż :-) Oczywiście kolejne wyprawy tylko z FM TOURS & TRAVEL!!!! Polecam gorąco każdemu! Do zobaczenia w marcu :-)
Łukasz
Formularz kontaktowy
Odpowiedź w 48h

Witaj!

Zadaj mi pytanie!

Zainspiruj się